PADI Uzmanlık Eğitmenliği (SI)

uzmanlık

PADI Uzmanlık Eğitmenliği (SI)

PADI Uzmanlık Eğitmenliği (PADI Specialty Istructor – SI)

Padi Uzmanlık Eğitmenliği eğitimleri, eğitmene Padi Uzmanlık Kurslarını nasıl organize edeceğini, dalıcıları bu eğitimlere nasıl teşvik edeceğini ve bu eğitimleri nasıl uygulayacağı hakkında eğiten programlardır.

Eğitmen olarak birbirinden farklı dalış ortamlarını dalıcılara geniş bir yelpazede sunabiliyor olmanız işinizi geliştirebilmeniz açıcından çok büyük önem taşımaktadır.

Bu dalışları sunabilmek elbetteki size dalıcılara bu dalışlar ile ilgili detaylı eğitimleri verebilme şansınıda artırmaktadır.

Unutmayınız ki Uzmanlık eğitimleri sonucunda dalıcılar sertifikalandırılırlar ve bu sertifika tüm dünyadaki dalış ortamlarında kişiye bilgisini ispatlama imkanı sağlar ve bu da daha fazla dalış yapmak ve eğitimleri ilertmek konularında dalıcıları teşvik eder.

Bu sayede de bir dalış profesyoneli olarak sizler iş hacmizi yükselterek karınızı arttırabilirisiniz.

PADI Uzmalık Eğitmeliklerini kendinizin PADI ye başvurarak alabiliteniz vardır. Ancak Kurs Direktörünün gözetimi altında alacağınız eğitimler size bu kurslar ile ilgili birici elden eğitim tecrübelerini ve pazarlama taktiklerini de öğrenme imkanı sağlayacaktır. Ayrıca Kurs Direktörü size bu eğitimlerde zaman da kazandıracaktır.