Nerelerde Dalabilirim?

nerelerde dalabilirim

Nerelerde Dalabilirim?

NERELERDE DALABİLİRİM? 

Suyun Olduğu Heryerde !

Tecrübe seviyeniz, dalış noktasının girişi, koşullar ve ilgi alanlarınız dalabileceğiniz yeri belirler. Örneğin: PADI Açık Su Dalıcısı (Open Water Diver) kursunu Ayvalık, Bodrum, Fethiye, Kalkan, veya Kaş'da henüz bitirmişseniz herhalde bir sonraki dalışınızı Antartika buzullarında yapmazsınız. Ancak seyahat dergilerinde gördüğünüz sıcak, berrak sular için düşüncelerinizi sınırlamayın. Bazı en iyi dalışlar düşündüğünüzden daha yakın ve sıradışıdır.
Üç tarafı denizler ile çevrili cennet ülkemizin sahillleri mükemmel dalış noktaları ile doludur. Marmara, Ege, Akdeniz sahillerinde onlarda dalış noktası seni bekliyor. Ayrıca ülkemizde yavaş yavaş sayıları çoğalan yapay akvaryumlarda da dalış yapabilirsin.
Bunun dışında yurt dışında dalış noktanız Brüksel, Belçika’daki gibi sadece dalıcılar için inşa edilmiş özel bir havuz veya daha tipik olarak Belize’nin Mavi Deliği, Avustralya’nın Büyük Barier Resifi veya Japonya’nın Yonaguni Anıtı gibi doğal siteler olabilir. İnsan yapısı bir rezervuar veya fosille dolmuş bir nehir olabilir. Herşey mükemmel bir görüşten ibaret değildir çünkü ne gördüğünüz ne kadar uzağı gördüğünüzden daha önemlidir.
Dalacağınız yerle ilgili gerçek olarak en önemli şey orada dalmaya yetecek kadar eğitim ve tecrübe sahibi olmanız ve sizinle birlikte gelecek bir dalış arkadaşınızın bulunmasıdır.
Dalış tatilini programlamak içinde bizler dalış merkezimizde sana yardımcı olmaya hazırız.

Daha fazla bilgi mi istiyorsun ? Problem değil bir daha tıkla o zaman